MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14577110
nr 1457 7110
Serveringsvagn
1950/60-tal, mahogny. Längd: 68, djup: 43 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:05:21
100 kr
150 kr
200 kr